Álláslehetőségek a Reformáció Emlékbizottságnál

Host / Hostess

A Reformáció Emlékbizottság munkatársakat keres a hamarosan induló, “Reformáció 500” országjáró busz host / hostess feladatainak ellátására.

Feladatok:

  • a Reformáció 500 országjáró buszjáratán a látogatók helyszíni tájékoztatása, eligazítása
  • ajándéktárgyak értékesítése, promóciója
  • filmvetítések technikai feladatainak ellátása
  • a kiállítás rendben tartása, felügyelete

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • egyházi kötődés

Juttatások:

  • útiköltség, ellátás, szállás biztosítása
  • fizetés egyéni megállapodás szerint
  • szakmai gyakorlat igazolása (gyakornoki jelentkezés esetén)

Előnyt jelent:

  • hostess munkaterületen szerzett tapasztalat
  • rendezvény lebonyolításban szerzett tapasztalat

A kiválasztott munkatársak 3-4 napos váltásban végzik a fenti feladatokat. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet az reb@reformacio2017.hu email címen 2017.09.18-ig.

Gazdasági asszisztens

Határozott időre keresünk budapesti irodánkba gazdasági munkatársat.

Feladatok:

  • szerződéskötések lebonyolításában való segítség
  • teljesítési igazolások, kifizetések adminisztrációjában való segítség
  • egyéb adminisztrációs, pénzügyi feladatok

Elvárások:

  • gazdasági területen szerzett munkatapasztalat

  • államigazgatási területen szerzett tapasztalat

Juttatások:

  • szakmai gyakorlat igazolása (gyakornoki jelentkezés esetében)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet az reb@reformacio2017.hu email címen.