Elkészült a “Városom Reformációja” című pályázatunk győztesének kisfilmje.

“Városom reformációja” c. városkommunikációs pályázatunk az 500 éves reformáció értékeinek újrafelfedezésére, gazdagítására, s ezek széleskörű bemutatására kívánta mindenki figyelmét ráirányítani. A pályázatra számtalan remek ötlet érkezett, de a győztes város neve végül nem lehetett kétséges.

A Ceglédi Evangélikus Egyházközség koncepciója mindannyiunkat lenyűgözött, ötletük igazán egyedinek, kreatívnak és a reformáció emlékéhez tökéletesen méltónak bizonyult. Tervüket végül valóra is válthatták, így Cegléd városában mindenki a kapuk díszítésébe fogott – ez volt ugyanis a cél: feldíszíteni a városban 95 ajtót a reformáció félszáz éves jubileumának alkalmából.

Most pedig elkészült a nyertes kisfilmje is, melyet hatalmas örömmel osztunk meg veletek! Büszkék vagyunk a Ceglédi Evangélikus Egyházközség Presbitériumára a roppant kreatív ötletért és a megvalósításért! Köszönjük Nekik és a többi pályázónak is a részvételt!

Íme, a ceglédiek kisfilmje:

X